Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

Jak zaplanować karierę?

Gimnazjaliści stoją przed wyborem dalszej drogi kształcenia. Szkoła stara się im ułatwić podjęcie ważnej decyzji poprzez organizację różnych działań zawodoznawczych. Jednym z nich była wycieczka do Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Siedlcach.

    Uczniowie klas III uczestniczyli w warsztatach zawodoznawczych  prowadzonych przez doradcę zawodowego, p. Teresę Kalińską. Gimnazjaliści wypełnili Test preferencji i predyspozycji zawodowych, obejrzeli film pt. „Zawody przyszłości - jak zaplanować karierę? ” i poznali  aktualną sytuacją zawodową na rynku pracy.

    Kolejnym punktem programu była wizyta w Muzeum Regionalnym w Siedlcach oraz seans w kinie „Helios”,  gdzie młodzież obejrzała wzruszający film „Cudowny chłopak”.

    Wyjazd zorganizowała p. E. Łukasik, pedagog szkolny przy  współpracy wychowawców klas trzecich.