Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

ODWIEDZIŁO NAS:

9318438
Dzisiaj:
1921

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września br. rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Pewnie wielu uczniów z żalem żegnało wakacje, bo jak zawsze trwały za krótko, ale mamy nadzieję, że znalazła się przynajmniej garstka takich, którzy do szkoły powrócili z radością.

Uroczystość poprowadziła Zuzanna Pieniak, uczennica klasy VIII. Na początku wprowadzony został sztandar szkoły i odśpiewany hymn państwowy. Następnie dyrektor szkoły Pani Anna Krzęcio - Woroniecka serdecznie przywitała rodziców, uczniów, grono pedagogiczne oraz pracowników administracji i obsługi, życząc wielu sukcesówi powodów do dumy. Największe emocje na pewno przeżywali pierwszoklasiści, kilkoro nowych uczniów i … czwartoklasiści! Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie spotkali się w klasach z wychowawcami. Wszystkim życzymy udanego roku szkolnego, a dla pesymistów mamy dobrą wiadomość – kolejne wakacje już za 297 dni!

 

     

Gmina Łuków

Współpracujemy z:

 

Nasza galeria

Zakończenie rok...
Image Detail