Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

ODWIEDZIŁO NAS:

9316224
Dzisiaj:
3983

Sprzątanie Świata w ZS w Gołąbkach 2019.

 

Wzorem  lat  ubiegłych  uczniowie  naszej  szkoły  pod  opieką  nauczycieli    p. E. Osiak  i p. G. Zielińskiej przyłączyli się do międzynarodowej akcji na rzecz ochrony środowiska Clean up the World.

 

Kampania Sprzątanie Świata - Polska 2019 jest jej częścią. Po zajęciach lekcyjnych młodzież porządkowała pobocza dróg w Dmininie, Jadwisinie i Malcanowie.

  Celem przedsięwzięcia jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie wszelkiego rodzaju działań, dzięki którym zmniejszy się negatywny wpływ człowieka na środowisko. Jest to też sposób na zaangażowanie młodzieży w pracę społeczną i pewien aspekt pracy wychowawczej.

Również w tym roku wsparł nas sołtys Malcanowa p. Janusz Mazurek, który oprócz czynnego udziału w samej akcji, przygotował dla wszystkich uczestników słodki upominek. Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc.

Gmina Łuków

Współpracujemy z: