Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

ODWIEDZIŁO NAS:

6002824
Dzisiaj:
457

Podziekowania za jubileusz

Dyrekcja oraz Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej im. B. Prusa z oddziałem przedszkolnym w Gołąbkach składają SERDECZNE PODZIĘKOWANIA:

          - Radzie Sołeckiej wsi Gołąbki,

          - Kołu Gospodyń Wiejskich „Gołąbeczki” z Gołąbek,

                                                 - mieszkańcom Gołąbek,

                                                 - rodzicom uczniów

za wyjątkowe zaangażowanie, za ogrom pracy i trud włożony w organizację w dniu 30 września 2017 roku Jubileuszu Szkoły.

    Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy bardzo aktywnie włączyli się w przygotowanie uroczystości – zarówno występującym, jak i pomagającym od strony technicznej. Swoją postawą udowodniliście, że zawsze można na Was liczyć.

    Za uświetnienie swoimi występami części artystycznej dziękujemy zespołowi wokalnemu „Niezapominajki” oraz Zespołowi Pieśni i Tańca „Jata”.

    Gorące podziękowania składamy wszystkim Gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością na Jubileuszu. Ciepłe słowa, jakie od Państwa usłyszeliśmy potwierdzają, że udało nam się wspólnie ze środowiskiem lokalnym zorganizować uroczystość na najwyższym poziomie pod każdym względem.

    Za hojność i wsparcie dziękujemy następującym firmom i przedsiębiorcom, którzy wsparli finansowo oraz rzeczowo organizację Jubileuszu:
Instalatorstwo Sanitarne CO i Gazowe – pan Rafał Wójcicki; Mięs Hurt – pan Przemysław Wereszczyński; Łuksja – pani Zofia Żuk; Bank Spółdzielczy w Łukowie – pani Agnieszka Cegłowska; Optimus Truck Serwis – pan Paweł Sosnowski; An Consulting – pani Anna Rozwadowska; Ander-Trucks Bis – pani Bożena Sadło; Usługi Transportowe – pan Władysław Aleksander Maszczak; Grochowiak Bis – pan Mariusz Celej; Nipplex – pani Halina Bogusz; Info-Net – pan Mirosław Chołost; Bank BGŻ BNP Paribas w Łukowie – pani Anna Jagiełło; Piomar – pan Radosław Łazuga; Osteo-Med. Rehabilitacja i Medycyna Osteopatyczna – pan Radosław Perz; Hurtownia Nektarynka – pan Piotr Sowiński; Kwiaciarnia Tuberoza – pani Elżbieta Opolska; Kwiaty – pan Henryk Rola; Duet – pan Stanisław Szczuchniak.

    Dziękujemy lokalnym mediom: Telewizji Magnes, Telewizji Master, Katolickiemu Radiu „Podlasie” i portalowi Podlasie24, Nowej Gazecie Łukowskiej i Wspólnocie Łukowskiej za objęcie naszej uroczystości patronatem medialnym.

    Za te wszystkie piękne gesty życzliwości jeszcze raz serdecznie dziękujemy i głęboko wierzymy, że Państwa przyjazne dłonie będą nas wspierać w kolejnych wspólnych działaniach.

 

 

Gmina Łuków

Współpracujemy z:

 

Nasza galeria

zabawa choinkow...
Image Detail

DZWONKI

1. 8:15 - 9:00
2. 9:05 - 9:50
3. 9:55 -10:40
4. 10:55-11:40
5. 11:55-12:40
6. 12:45-13:30
7. 13:35-14:20

KALENDARZ

październik 2018
N P W Ś C Pt S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3