Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

„ Zajęcia warsztatowe z doradcą zawodowym”

Uczniowie klas ósmych stoją przed trudnym zadaniem wyboru dalszej drogi kształcenia  i zdobycia zawodu. Aby pomóc im w podjęciu decyzji w ramach zajęć doradztwa zawodowego zostały zorganizowane warsztaty prowadzone przez doradcę zawodowego  z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Białej Podlaskiej.

Podczas spotkania ósmoklasiści wypełniali testy predyspozycji zawodowych, poznali też aktualną sytuację na rynku pracy, a także mieli okazję poznać pracę doradcy zawodowego i choć trochę rozwiać wątpliwości dotyczącego wyboru dalszej ścieżki kształcenia.