Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

#gaszynchellenge w Zespole Szkół w Gołąbkach

W czwartek, 2 lipca br., uczniowie kl. VIe Szkoły Podstawowej nr 5 w Łukowie wraz z wychowawczynią, p. Agnieszką Łazugą nominowali Zespół Szkół w Gołąbkach, do akcji charytatywnej #gaszynchellenge na rzecz p. Agnieszki Kulenty (nauczycielki języka polskiego), która choruje na płaskobłonkowy rogowaciejący rak dolnego gardła.

 W akcję włączyli się: Dyrektor szkoły p. Anna Krzęcio – Woroniecka, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie. Zadanie wykonali, nagrali filmik i nominowali do udziału: Gminną Bibliotekę Publiczną w Łukowie filia w Dmininie oraz Koło Gospodyń Wiejskich „Gołąbeczki” z Gołąbek.