Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

 26 czerwca to ostatni dzień roku szkolnego 2019/2020. Jednak ze względu na stan epidemiczny i związane z nim ograniczenia nie odbyła się uroczysta akademia dla całej społeczności szkolnej.

 

W czwartek, 25 czerwca, świadectwa oraz nagrody za wysokie wyniki w nauce i wzorową frekwencję, a także listy gratulacyjne dla rodziców odebrali uczniowie klas I - III. Dzisiaj o godz. 9.00 zrobili to uczniowie klas IV - VI, a o godz. 10.00 młodzież z klas VII - VIII.

Pani Dyrektor w kilku słowach pożegnała absolwentów szkoły. Podziękowała również nauczycielom za zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków zawodowych, szczególnie w okresie pandemii, a rodzicom za wspieranie dzieci w nauce na odległość. Wszystkim złożyła także życzenia bezpiecznych wakacji.