Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

Zespół Pieśni i Tańca "Podlasie" w Gołąbkach.

We wtorek 24 lutego 2020 r. gościł w naszej szkole Zespół Pieśni i Tańca "Podlasie". Zespół ten istnieje już 50 lat i działa przy Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Jego tancerze to studenci tejże uczelni.

 

 Zespół zatańczył przeszło 1700 koncertów w kraju i za granicą, uczestniczył     w 50 międzynarodowych festiwalach folklorystycznych  w Europie, Azji, Ameryce Południowej oraz Emiratach Arabskich.

Przed nami wystąpili z programem edukacyjnym "Zapusty na Podlasiu".

Cieszymy się, że razem z nami były członkinie zespołu "Niezapominajki", przewodniczący Rady Rodziców oraz inni goście. Była to dla nas cenna lekcja naszych tradycji i pięknego folkloru.

Dziękujemy zespołowi za przybycie. Otrzymaliśmy obietnicę kolejnych spotkań, a więc DO ZOBACZENIA.