Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

Warsztaty językowe w Londynie.

W dniach 17-23.02.2020 r. dwanaścioro uczniów z klasy szóstej wzięło udział w wycieczce/warsztatach językowych w Londynie.

 

 

Uczniowie pod opieką pani Doroty Trochim mogli zobaczyć i zwiedzić wiele obiektów, o których uczą się w szkole np.Tower of London i Tower Bridge czy galeria sztuki nowoczesnej Tate Modern oraz spacer po Westminster.

Uczniowie spędzili kilka godzin w Muzeum Historii Naturalnej i zostali oprowadzeni przez anglojęzycznego przewodnika po teatrze szekspirowskim The Globe. 
Olbrzymią atrakcją dla wszystkich była wizyta w studio Warner Bros, gdzie kręcony był film o Harrym Potterze, jak również przejażdżka kołem London Eye.
Młodzież mogła zademonstrować swoje możliwości językowe podczas lekcji z native speakerami oraz podczas pobytu w domach brytyjskich rodzin.
Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni i zmotywowani do dalszej nauki języka obcego.