Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Klasy II i III na warsztatach kulinarnych.

W sympatycznej atmosferze odbyły się kolejne warsztaty kulinarne w naszej szkole. W ubiegły wtorek  uczniowie klasy II i III mieli możliwość uczestniczenia w praktycznej lekcji na temat zdrowego odżywiania. Bardzo chętnie angażowali się w samodzielne przygotowanie ciasta na ciasteczka owsiane z żurawiną i z wielkim zapałem  robili owocowe szaszłyki a także wyciskali sok ze świeżych owoców.

Warsztaty zorganizowane były przez p. Anetę Goławską w ramach Programu dla Szkół, w którym nasza szkoła od wielu lat bierze udział.