Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Turniej robotów na kółku informatycznym

Na ostatnich zajęciach kółka informatycznego uczniowie wraz z opiekunem zorganizowali turniej sterowania robotami. Na początku były rozgrywki w kategoriach wiekowych a następnie przeprowadzono konkurs dla wszystkich uczestników i wyłoniono Mistrzów.

 

W I kategorii I miejsce zajęła Pola Wierzchowska z kl. IV, II miejsce Maja Jezierska z kl. IV a III miejsce Amelia Mościcka z kl. IV. W drugiej kategorii I miejsce zajęła Agata Borkowska z kl. VI, II miejsce Jakub Grabowski z kl. V a III miejsce Lena Goławska z kl. VI. W trzeciej kategorii ścigali się chłopcy z kl. VI. I miejsce zajął Bartek Markiewicz, II miejsce Kacper Wierzchowski a III miejsce Juliusz Sosnowski.

Następnie przeprowadzono konkurencję w której wyłoniono mistrzów. Szkolnym Mistrzem w sterowaniu robotami okazał się Kacper Wierzchowski z kl. VI, II miejsce zajął Jakub Grabowski z kl. V a miejsce III Pola Wierzchowska z kl. IV.

Uczniowie udekorowani zostali medalami uprzednio zaprojektowanymi i wydrukowanymi przez nich samych na zajęciach kółka informatycznego na drukarce 3D.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku, uda nam się zorganizować turniej sterowania robotami dla uczniów całej szkoły. Dało to uczniom dobrą zabawę a także pozwoliło na rozwijanie wiedzy i umiejętności, motywowało do działania, budowało pewność siebie oraz dało szansę na zdobycie medalu i prezentację swoich talentów.