Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Dzień Mamy i Taty

27 maja 2024r. gościliśmy w naszej szkole rodziców uczniów z klas 1-3. Dzieci chciały wierszem, piosenką i tańcem podziękować im za miłość i wychowanie. Zaprezentowały inscenizację, w której pokazały, w jakich zawodach mogliby sprawdzić się ich rodzice. Przeplatane to było tańcami i piosenkami. Po występie dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane laurki, a rodzice mogli wypić potem kawę, zjeść ciasteczko i porozmawiać.
Serdecznie dziękujemy państwu za udział w tej ważnej dla dzieci uroczystości. Życzymy by Wasze pociechy rosły na mądrych i szczęśliwych ludzi.