Inwestycja w Jakośc Kształcenia

W bieżącym roku szkolnym Szkoła Podstawowa w Gołąbkach rozpoczęła realizację projektu "Inwestycja w Jakość Kształcenia w Gminie Łuków".

W przedsięwzięcie to zaangażowane zostały wszystkie szkoły w gminie. Jest to projekt współfinansowany z Europejskich Funduszy Strukturalnych i Inwestycyjnych i realizowany będzie w ciągu dwóch lat. Dzięki uczestnictwu w przedsięwzięciu szkoły otrzymały nowoczesny sprzęt technologii informacyjnej, a kadra pedagogiczna odbędzie szkolenia podnoszące jakość nauczania dzieci i młodzieży.

Więcej informacji zawierają: