Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Rozrywka po lekcjach kl. IIa gimnazjum

    Szkoła to nie tylko nauka, to spotkania klasowe przy ognisku, projekcja filmu, czy zajęcia rekreacyjne. W ubiegły piątek - 29 listopada uczniowie klasy II a Gimnazjum w Gołąbkach mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu klasowym w Centrum Rozrywki „Arkabos” w Łukowie.

Była to nagroda za zajęcie I miejsca w konkursie na prezentację postaci z historii najnowszej w ramach obchodów 95. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Zwycięska klasa zaprezentowała postać prezydenta Warszawy Stefana Starzyńskiego.

     Wyśmienite nastroje, miła atmosfera i przyjazna rywalizacja sprzyjały rzucaniu kolorowymi kulami. Każdy z uczestników miał opracowaną technikę gry, co pozwalało na zbicie wszystkich kręgli za jednym rzutem. Podczas rywalizacji wszyscy byli równo traktowani. O wygranej decydowała nie tylko siła, ale w dużej mierze technika i doświadczenie grających.

   Podczas spotkania pełnego wrażeń gimnazjaliści mieli okazję także zjeść pizzę. Wszyscy wrócili do domów pełni wrażeń. Organizatorkami wyjazdu były p. Agata Telej i p. Małgorzata Wiącek.