Przegląd recytatorski

W czwartek, 26.11.2015 r., Zuzanna Niedźwiedź  wzięła  udział w XII Gminnym Przeglądzie Recytatorskim.

Rywalizacja młodych recytatorów zorganizowana została przez Szkołę Podstawową w Gołaszynie.

Do udziału w przeglądzie zgłosiła się duża grupa uczniów ze szkół z terenu gminy Łuków, aby  zaprezentować się i wysłuchać recytacji wierszy innych uczestników. Wszystkie dzieci prezentowały wysoki poziom umiejętności recytatorskich. Za wysiłek włożony w przygotowania do przeglądu i odwagę wystąpienia na scenie mali artyści otrzymali gromkie brawa.