Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

Mikołajki

Mikołajki – dzień, który wzbudza radość i emocje zarówno w dzieciach, jak i dorosłych. To czas, kiedy tradycja spotyka się z radosnym oczekiwaniem na prezenty oraz ciepłym gestem wzajemnej życzliwości.
Dzisiaj, 6 grudnia, obchodziliśmy Mikołajki w naszej szkole. Do każdej z klas zawitał Święty Mikołaj. Wraz ze swoimi pomocnicami rozdawał prezenty, za które w podziękowaniu otrzymał pięknie odśpiewane przez uczniów, świąteczne piosenki. 
Podczas dzisiejszego dnia odbył się również wielki finał loterii mikołajkowej zorganizowanej przez bibliotekę szkolną i Samorząd Uczniowski. Ile radości przyniosły uczniom fanty, które otrzymali podczas losowania w zamian za wypełnione kupony, wrzucone do urny za przeczytane książki z biblioteki.
To był dzień, pełny uśmiechu, ciepła i świątecznego nastroju.