Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

Ślubowanie 2021

27 października 2021r. miała miejsce uroczystość przyjęcia pierwszoklasistów w poczet uczniów naszej szkoły. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Wykazały się znajomością zwyczajów szkoły i przepisów ruchu drogowego. Aktu pasowania dokonała pani dyrektor Anna Krzęcio-Woroniecka. Życzyła dzieciom by nauka była dla nich przyjemnością i wielką przygodą oraz by dotrzymały obietnicy bycia dobrym uczniem i Polakiem. Życzenia złożyli też przedstawiciele Rady Rodziców oraz koledzy z klasy 2. Oto fotorelacja z tego wydarzenia: