Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

ODWIEDZIŁO NAS:

9132444
Dzisiaj:
5235

Noc integracyjna w ZS w Gołąbkach

W piątek, 4 października br., uczniowie klas IV, V, VI naszej szkoły gościli u siebie uczniów z klas Ve i VIe  zaprzyjaźnionej  Szkoły Podstawowej nr 5 w Łukowie wraz z wychowawczyniami – p. Małgorzatą Chołost i p. Agnieszką Łazugą.

 Na wstępie Pani Dyrektor Anna Krzęcio – Woroniecka ciepło i serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych oraz życzyła wspaniałej zabawy. Następnie odbyła się zabawa integracyjna, która pozwoliła lepiej poznać się wszystkim uczestnikom spotkania. Po zabawie nastąpiła gra terenowa. Sześcioosobowe drużyny musiały wykonać w jak najkrótszym czasie szereg zadań, a następnie dostarczyć poprawnie uzupełnioną kartę zadań do opiekunów.             

    Kiedy nadszedł wieczór, wszyscy usiedli przy ognisku, śpiewali piosenki i spożywali kiełbaski. O godzinie 20.00 odbyła się dyskoteka. W rolę DJ wcielili się uczniowie kl. VIe z ZS nr 5 w Łukowie. Wspólną integrację zakończyła projekcja filmów. Następnego dnia po śniadaniu uczniowie rozjechali się do domów.

Panie Agnieszka Łazuga i Małgorzata Chołost dziękują: Pani Dyrektor Annie Krzęcio – Woronieckiej za gościnność i udostępnienie szkoły na organizację wycieczki integracyjnej, Pani Ewie Osiak i Adamowi Białowąsowi za pomoc przy organizacji atrakcji dla uczniów, rodzicom Mai Krzyzińskiej (pani Edycie i panu Łukaszowi) oraz tacie Julii Pucyk za pomoc przy organizacji ogniska i opiekę nad dziećmi.

   

KALENDARZ

czerwiec 2020
N P W Ś C Pt S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4