Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

ODWIEDZIŁO NAS:

8480233
Dzisiaj:
385

Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą – nauczać.(M. Twain)

Dzień Edukacji Narodowej to przede wszystkim święto wszystkich nauczycieli, pedagogów oraz pracowników oświaty. Tradycyjnie, w ramach podziękowania nauczycielom za ich trud włożony w edukację i wychowanie, uczniowie naszej szkoły  pod kierownictwem pań Urszuli Misior i Doroty Trochim przygotowali uroczystą akademię.

 

Najpierw zebrani wysłuchali koncertu życzeń, a później Samorząd Uczniowski zaprosił do obejrzenia kilku scenek rodzajowych utrzymanych w humorystycznej konwencji. Dowcipne dialogi pokazywały pracę nauczyciela jako tę, która dostarcza wielu  emocji, ale też wymaga odporności, charakteru i nierzadko fantazji niezbędnej w działaniach na płaszczyźnie nauczyciel  - uczeń . Nauczyciele, obdarzeni olbrzymim poczuciem humoru, bawili się wybornie, a świadczył o tym  rozlegający się śmiech.

Życzenia też nie były banalne. Samorząd Uczniowski w imieniu całej społeczności szkolnej życzył: entuzjazmu w przekazywaniu wiedzy, zrozumienia w oczach uczniów oraz satysfakcji w odkrywaniu nowych obszarów codziennej pracy nauczyciela.  W ramach podziękowania uczniowie obdarowali swoich wychowawców i opiekunów upominkami, a Rada Rodziców zaprosiła zebranych na tort.

Uroczystość  zakończyło wystąpienie Pani Dyrektor, która podziękowała opiekunom Samorządu Uczniowskiego oraz młodzieży za przygotowanie akademii.  Następnie wręczyła nauczycielom oraz pracownikom niepedagogicznym nagrody w uznaniu za wykonywaną pracę i osiągnięcia dydaktyczne w ubiegłym roku szkolnym.  Jednocześnie  życzyła wszystkim cierpliwości, dalszych sukcesów w pracy zawodowej oraz szczęścia w życiu osobistym.

      

                      

                                              

 

Gmina Łuków

Współpracujemy z:

 

Nasza galeria

Zakończenie rok...
Image Detail

KALENDARZ

luty 2020
N P W Ś C Pt S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29