Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

ODWIEDZIŁO NAS:

13486691
Dzisiaj:
470

Aktualny rozkład jazdy autobusów

Nazwa linii: ŁUKÓW D.A.-ŁUKÓW D.A. przez: ŚWIDRY - kolonia-SZCZYGŁY GÓRNE Numer linii: 153141

822

1 3 4 5

822

2

 

 

Numer kursu

Oznaczenia

 

 

Km

Lp

Dworce i przystanki

13:55

14:55

0,0

1

o ŁUKÓW D.A.p

14:05

15:05

6,0

2

GOŁĄBKI "SZKOŁA"

14:11

15:11

12,0

3

DOMASZEWNICA

14:16

15:16

17,0

4

JADWISIN

14:19

15:19

19,0

5

MALCANÓW skrzyż.

14:20

15:20

20,0

6

MALCANÓW

14:23

15:23

22,0

7

ŚWIDRY - kolonia

14:25

15:25

23,0

8

ŚWIDRY - kaplica

14:26

15:26

24,0

9

ŚWIDRY

14:28

15:28

25,0

10

ŚWIDRY - SZKOŁA

14:30

15:30

27,0

11

SZCZYGŁY

14:31

15:31

28,0

12

SZCZYGŁY GÓRNE

14:35

15:35

30,0

13

SZCZYGŁY DOLNE

14:39

15:39

32,0

14

SZCZYGŁY GÓRNE

14:51

15:51

42,0

15

p ŁUKÓW D.A.o

Nazwa linii: ŁUKÓW D.A.-ŁUKÓW D.A. przez: SZCZYGŁY DOLNE-SZCZYGŁY-ŚWIDRY-MALCANÓW

Numer linii: 153141

 

817

S

 

 

Numer kursu

Oznaczenia

 

Km

Lp

Dworce i przystanki

07:15

0,0

1

o ŁUKÓW D.A.                 p

07:25

10,0

2

SZCZYGŁY GÓRNE

07:28

12,0

3

SZCZYGŁY DOLNE

07:31

14,0

4

SZCZYGŁY GÓRNE

07:33

15,0

5

SZCZYGŁY

07:35

17,0

6

ŚWIDRY - SZKOŁA

07:37

19,0

7

ŚWIDRY

07:38

19,0

8

ŚWIDRY - kaplica

07:40

20,0

9

ŚWIDRY - kolonia

07:43

22,0

10

MALCANÓW

07:44

23,0

11

MALCANÓW skrzyż.

07:47

25,0

12

JADWISIN

07:50

27,0

13

GOŁĄBKI "SZKOŁA"

08:00

33,0

14

p ŁUKÓW D.A.                 o

Nazwa linii: ŁUKÓW D.A.-ŁUKÓW D.A. przez: RZYMY RZYMKI-GOŁĄBKI "SZKOŁA"

Numer linii: 153142

 

819

S

 

 

Numer kursu

Oznaczenia

824

1 3 4 5

824

2

 

Km

Lp

Dworce i przystanki

 

 

07:25

0,0

1

o ŁUKÓW D.A.                     p

14:40

15:40

07:30

4,0

2

ŁAZY

14:36

15:36

07:31

5,0

3

ŁAZY - boisko

14:34

15:34

07:32

6,0

4

ALEKSANDRÓW - GS

14:32

15:32

07:33

7,0

5

ALEKSANDRÓW

14:30

15:30

07:34

8,0

6

ALEKSAN-ÓW

14:28

15:28

07:35

9,0

7

RZYMY LAS

14:26

15:26

07:38

12,0

8

RZYMY RZYMKI SKRZ.

14:22

15:22

07:39

13,0

9

RZYMY RZYMKI I

14:21

15:21

07:40

14,0

10

KĘPKI

14:19

15:19

07:41

15,0

11

RZYMY RZYMKI I

14:17

15:17

07:42

16,0

12

RZYMY RZYMKI SKRZ.

14:16

15:16

07:44

18,0

13

DMININ KOLONIA

14:13

15:13

07:45

19,0

14

DMININ

14:12

15:12

07:50

24,0

15

GOŁĄBKI "SZKOŁA"

14:05

15:05

08:00

30,0

16

p ŁUKÓW D.A.                     o

13:55

14:55

Nazwa linii: ŁUKÓW - ŁUKÓW przez: SOBOLE - DOMASZEWNICĘ

Numer linii: 153149

 

27

S

 

 

Numer kursu

Oznaczenia

 

Km

Lp

Dworce i przystanki

 

 

1

o ŁUKÓW D.A.                                                     p

 

 

2

UL. WYSZYŃSKIEGO - I LO

 

 

3

JEZIORY

 

 

4

GOŁĄBKI/JADWISIN

 

 

5

GOŁĄBKI 63

06:45

0,0

6

SĘTKI

06:48

2,0

7

SĘTKI 01

06:50

3,0

8

SĘTKI 02

06:53

5,0

9

SOBOLE

06:56

7,0

10

SOBOLE 03

06:58

8,0

11

SOBOLE 02

07:01

10,0

12

ZARZEC ULAŃSKI

07:04

12,0

13

ZARZEC ULAŃSKI 01

07:06

13,0

14

ULAN MAJORAT 2

07:08

14,0

15

ULAN - MAJORAT

07:10

15,0

16

STOK 2

07:12

16,0

17

STOK 1

07:15

18,0

18

KLĘBÓW

07:18

20,0

19

SĘTKI

07:22

24,0

20

DOMASZEWNICA

07:28

30,0

21

GOŁĄBKI 63

07:30

31,0

22

GOŁĄBKI "SZKOŁA"

07:32

32,0

23

JEZIORY WIEŚ

07:35

34,0

24

JEZIORY

07:38

36,0

25

UL. WYSZYŃSKIEGO I LO

07:40

37,0

26

p ŁUKÓW D.A.                                                     o

Gmina Łuków

Współpracujemy z:

 

Nasza galeria

Zakończenie rok...
Image Detail

DZWONKI

1. 8:00 - 8:45
2. 8:50 - 9:35
3. 9:40 -10:25
4. 10:40-11:25
5. 11:40-12:25
6. 12:30-13:15
7. 13:20-14:05

KALENDARZ

październik 2021
N P W Ś C Pt S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6