Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

ODWIEDZIŁO NAS:

9295291
Dzisiaj:
4549

Dzień Chłopaka w klasie VII.

Dzień Chłopaka to świetna okazja, żeby się przekonać, jak wiele zalet posiada męska część naszego grona. Dziewczęta z klasy VII postanowiły sprawdzić, czy koledzy z klasy mają zadatki na idealnych mężów. W tym celu przygotowały kilka zadań, które pozwoliły wyłonić tego najlepszego. Imprezę poprowadziły: Oliwia Ośkiewicz, Magdalena Wysokińska i Iga Kasak.

 

Najpierw chłopcy musieli się zaprezentować, potem zaśpiewać tekst z wiersza Jana Brzechwy pt. „O psotnym Klemensie” na wylosowaną przez siebie melodię. Następne zostali losowo dobrani w pary, w której jeden odgrywał rolę mężczyzny, a drugi - kobiety. Musieli wyszykować się na bal. Panowie mieli za zadanie pomóc swoim partnerkom wykonać makijaż, pomalować paznokcie i wybrać odpowiednią kreację. Panie również miały zadbać o wygląd swojego mężczyzny, dlatego ich zadanie polegało na zrobieniu z bibuły i sznurka krawata albo muszki. Ostatnia konkurencja pt. „Zatańcz ze mną” udowodniła, że chłopcy doskonale tańczą, nawet na szpilkach.

Wszystkim zmaganiom uważnie przyglądały się: Paulina Kurowska, Ania Świder oraz Magdalena Szewczyk.  Dziewczyny oceniały starania kolegów i przyznawały im punkty za poszczególne rywalizacje. Tytuł Mistera Klasy VII otrzymał Paweł  Łoniewski.

   

  

Gmina Łuków

Współpracujemy z: