Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

      Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i Radę Rodziców na uroczystość zakończenia roku szkolnego w dn. 25 czerwca 2021 r. o godz. 9.00 w Zespole Szkół w Gołąbkach, według harmonogramu:

  • 8.00 Msza Święta w parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Łukowie
  • 9.00 zakończenie roku szkolnego w sali gimnastycznej
  • spotkania z wychowawcami klas

      Autobusy rano dowiozą uczniów do szkoły na godz. 9 (przyjazd godzinę później niż w dni nauki szkolnej). Powrót autobusami po uroczystości.