Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

Projekt "Rezerwat Przyrody Jata oczami siódmoklasisty".

       

     Uczniowie klasy VII w ramach lekcji informatyki zrealizowali projekt „Rezerwat przyrody Jata oczami siódmoklasisty”.

          Zadaniem uczniów było samodzielne wykonanie, a następnie graficzne obrobienie zdjęć. Miejscem, które siódmoklasiści umieścili w swoich obiektywach był Rezerwat Przyrody Jata. Następnie każdy uczeń miał za zadanie wykonać graficzną obróbkę zdjęć wykorzystując techniki poznane wcześniej na lekcjach informatyki. Efekt końcowy czyli film, powstał dzięki dodatkowemu zaangażowaniu niektórych uczniów, którzy w całości i samodzielnie go wykonali.    

        Zapraszamy do przeniesienia się w cudowne miejsce, pełne bogactwa, natury i śpiewu ptaków, a które dzięki młodzieńczemu podejściu uczniów, pozwoli je ujrzeć w trochę może inny, ale również interesujący sposób.

Link do filmu:

https://drive.google.com/file/d/185EN9gYLMfJwwZs7HUDbwlAGyPuIbUnx/view?usp=sharing