Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

Wycieczka klasowa z paintballem w roli głównej?

W czwartek, 17.06. br., uczniowie klas VII i VIII wzięli udział w zabawie zwanej paintballem.

            Na początku nastolatkowie byli zaciekawieni i podekscytowani, nie mogli doczekać się, kiedy chwycą za zabawkową broń i ruszą w bój. Szybko podzielili się na sześć drużyn i urządzili mały turniej. Uczestnicy nałożyli odpowiednie stroje, podnieśli broń i pobiegli na poligon. Zanim stoczyli pierwszą walkę, zostali zapoznani z zasadami bezpieczeństwa. W czasie, kiedy dwie drużyny toczyły pojedynek, pozostali mogli usiąść i zjeść kiełbaskę z ogniska.

 

          Moc przygody była tak duża, że jeszcze przez wiele godzin uczniowie przeżywali przeprowadzone akcje i rozegrane bitwy. Taka wycieczka paintballowa to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu, rozwijanie tężyzny fizycznej, a przede wszystkim na intergrację grupy.

Osoby odpowiedzialne: Ewa Łuba, Dorota Trochim.