Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

Pamiętamy o innych

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny. Każdy chciałby, żeby atmosfera świąt była wzbogacona o wartości, które kojarzymy ze świętami, czyli dzielenie się z innymi, obdarowywanie i empatia. Jeżeli nie idzie za tym działanie, to są one puste. Dlatego co roku, przed świętami staramy się angażować nasze dzieci w różne akcje mające na celu pomoc innym.

Realizując działania zawarte w planie wychowawczym, również i w tym roku, w tym trudnym dla wszystkich czasie pandemii, nie zapominamy o bliskich i tych potrzebujących pomocy.
Klasa IV, wraz z wychowawczynią , zaplanowała i wykonała konkretne działania:

  1. Obdaruję starszych sąsiadów piernikami, które sam wykonałem/ałam.
  2. Wyślę kartkę świąteczną, którą sam wykonałem/ałam/lub wrzucę do skrzynki .
  3. Zrobię zakupy osobie potrzebującej.
  4. Pomogę dziadkom w świątecznych porządkach.

Takie pomysły na przedświąteczną pomoc miała klasa IV. A oto efekty.