Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

Ślubowanie klasy I 2020

Dnia 27 października, w naszej szkole miało miejsce uroczyste Ślubowanie i Pasowanie uczniów klasy I. Pomimo nietypowej sytuacji, jaka obecnie panuje staraliśmy się, aby najmłodsi uczniowie naszej szkoły ten ważny dla nich dzień przeżyli w radosnej oraz podniosłej atmosferze.  W tym roku, ze względu na zachowanie obowiązujących środków ostrożności, uroczystość zaszczyciła swoją osobą tylko p. Dyrektor szkoły Anna Krzęcio- Woroniecka.

Pierwszaki tradycyjnie musiały wykazać się wiedzą oraz umiejętnościami z różnych edukacji,  aby stać się pełnoprawnymi uczniami. Oczywiście poradziły sobie doskonale. Z odwagą i uśmiechem na twarzach zaprezentowały to, czego do tej pory nauczyły się w szkole. Na koniec uroczystości, pierwszaków czekał jeszcze jeden egzamin, uczniowie musieli wypić porcję soku z cytryny przygotowaną przez rodziców, ale i z tym poradzili sobie doskonale. Jak co roku, uczniowie zostali obdarowani licznymi pamiątkowymi upominkami w  postaci dyplomów od wychowawczyni oraz rożków ze słodkościami  od Rady Rodziców. Upominki otrzymali również od starszych kolegów i koleżanek z klasy II. Pierwszakom życzymy wytrwałości i samych sukcesów w nowym roku szkolnym.