Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

„Ziemia Łukowska bliska sercu” – konkurs fotograficzny

Muzeum Regionalne w Łukowie z okazji 60-lecia swego istnienia ogłasza konkurs fotograficzny  pt. „Ziemia Łukowska bliska sercu”. Jest on skierowany do wszystkich fotografów amatorów, znających miejsca i wydarzenia na Ziemi Łukowskiej, które warto pokazać innym.  Głównym celem konkursu jest utrwalenie pozytywnego obrazu Ziemi Łukowskiej i mieszkających tu ludzi. Pragniemy zaprosić uczestników konkursu do podróży po naszym regionie, zwiedzania ciekawych miejsc, tajemniczych zakątków, które warto uwiecznić na fotografii.

 

Co zrobić, aby wygrać w konkursie?

Wystarczy zrobić zdjęcie nawiązujące do ciekawych miejsc znajdujących się na terenie Ziemi Łukowskiej. Oczekujemy oryginalnych ujęć. Będziemy zwracać uwagę na treść oraz jakość nadesłanych prac. Prace konkursowe oceni jury.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Wszyscy fotografowie amatorzy. Jeśli masz mniej niż 18 lat – poproś rodziców o zgodę i wypełnijcie wspólnie oświadczenie.

Jak wziąć udział w konkursie?

Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa zdjęcia. Do zdjęć należy dołączyć wypełnione, zeskanowane lub sfotografowane oświadczenie, które jest dostępne na stronie internetowej muzeum. E-maile z załączonymi plikami (skanem oświadczenia i zdjęciami) prosimy przesyłać do 31 października br. na adres:


Jakie zdjęcia należy przesyłać na konkurs?

Fotografie zgłaszane do konkursu powinny nawiązywać do tematu konkursu – liczymy na Wasze pomysły i kreatywność! Rozmiar zdjęcia i kolor dowolny.

Co można wygrać biorąc udział w konkursie?

Laureaci konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Dodatkowo można będzie otrzymać nagrodę publiczności.

Co to jest nagroda publiczności?

Zdjęcia wykonane przez uczestników konkursu wezmą udział w głosowaniu internautów, w trakcie którego internauci wybiorą zwycięzcę konkursu publiczności. Głosowanie odbędzie się na stronie Facebook naszego muzeum https://pl-pl.facebook.com/Muzeum1920.  Uczestnik konkursu, którego zdjęcie zdobędzie najwięcej głosów (like’ów) otrzyma nagrodę publiczności.

Gdzie można uzyskać dodatkowe informacje?

Wszelkie informacje o konkursie można otrzymać pod nr tel. (25) 798 27 16  lub wysyłając pytania na adres e-mail: