Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

BABCIU DZIADKU DZIĘKUJEMY...

Tak wiele zawdzięczamy naszym babciom i dziadkom, dlatego tegoroczne ich święto obchodzone było w naszej szkole 6 lutego. Uczniowie z klas I-III zaprosili z tej okazji swoje babcie i dziadków i przedstawili program artystyczny, na który składały się wiersze, piosenki, tańce i scenki związane z obchodzonym świętem.

 Na wstępie zabrała głos pani Dyrektor Anna Krzęcio- Woroniecka, która serdecznie powitała wszystkich zebranych gości.  Po części artystycznej naszą uroczystość uświetnił występ zespołu ,,Niezapominajki’’. Pani Przewodnicząca Rady Gminy Bogumiła Rozwadowska podziękowała dzieciom za piękny występ i obdarowała ich słodkościami. Po gromkim ,,100 lat’’ wnuki wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.