Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

Szanowni Rodzice,

Dyrekcja Zespołu Szkół w Gołąbkach informuje, że 8 kwietnia br. (poniedziałek) prawdopodobnie rozpocznie się bezterminowy zbiorowy strajk pracowników oświaty organizowany przez Związek Nauczycielstwa Polskiego.

      Do akcji strajkowej w Zespole Szkół w Gołąbkach deklaruje przystąpienie 84% pracowników, jednakże nie wiem, ilu go faktycznie podejmie, gdyż o tym – jako dyrektor Szkoły – zostanę powiadomiona dopiero w dniu protestu. Ze swej strony dołożę wszelkich starań, aby zapewnić uczniom przebywającym w szkole bezpieczeństwo i opiekę.

     W związku z tym zmieniona zostanie organizacja pracy szkoły. Uczniom szkoła zorganizuje, w miarę możliwości, zajęcia dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawcze w godzinach zgodnych z tygodniowym planem zajęć.

    Jednocześnie przypominam, że dni egzaminu gimnazjalnego, tj. 10, 11 i 12 kwietnia2019 r. i egzaminu ósmoklasisty tj. 15, 16, 17 kwietnia 2019 r. ustalone były na początku roku szkolnego jako dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych.Zajęcia w przedszkolu odbywają się bez zmian.

     Zapewniam Państwa, że egzaminy - gimnazjalny i ósmoklasisty odbędą się zgodnie z planem.

 

Z poważaniem 

Anna Krzęcio-Woroniecka 

Dyrektor Zespołu Szkół w Gołąbkach