Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

Mrówka w bibliotece szkolej

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły wiedzą, że czytanie książek jest wspaniałą zabawą. W związku z tym z chęcią udają się  do biblioteki szkolnej po książeczki do czytania. W poniedziałek, 11 grudnia również zgromadzili się w bibliotece.

Tym razem mieli okazję uczestniczyć w  akcji prowadzonej przez PSB Mrówka - „Mrówka czyta dzieciom”. 

    Dzieci spotkały się z  maskotką Mrówką oraz pracownikiem firmy budowlanej PSB w Łukowie - p. Izabelą Kostian. Bardzo serdecznie powitały gości i z chęcią włączyły się we wspólne czytanie przygotowanej na tę okazję lektury. Głównym celem przedsięwzięcia było promowanie codziennego czytania oraz zabawy inspirowanej książką.

   Na zakończenie spotkania, które  przebiegało w bardzo miłej atmosferze, wszyscy uczniowie otrzymali kolorowanki oraz słodycze.