Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

Dyskoteka w szkole

We wtorek, 14 czerwca, w naszej szkole odbyła się dyskoteka dla wszystkich chętnych uczniów z klas I-III i IV-VIII. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 17:00 i trwała do 20:00. Organizacją imprezy zajął się Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami - panią Joanną Stolarczuk i panią Ewą Łubą.

 

    Uczniowie sami zadbali o repertuar muzyczny. Rolę DJ-a pełnił Jakub Łazuga z klasy V. Niektórzy potrzebowali chwili, by poddać się tanecznym pląsom. Jednak dość szybko do tańczących dołączali kolejni uczniowie. Choć frekwencja na dyskotece nie była wysoka, to warto było przyjść i poszaleć na szkolnym parkiecie.