Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

ODWIEDZIŁO NAS:

18717844
Dzisiaj:
988

Wycieczka do lasu klasy VII

Pogoda dopisała klasie VII, która spędziła miło czas na spacerze do lasu. Była to wycieczka związana z lekcją informatyki. Uczniowie wykonywali zdjęcia, które posłużą im do przygotowania materiałów do filmu. Film na nawiązać do tego jak piękne jest miejsce które nas otacza.

 Wycieczka pełniła także funkcję integracyjną. Miło spędzono czas przy ognisku. Uczniowie mogli podzielić się pięknem fotografii które udało im się wykonać, a także łapać pierwsze w tym roku promienie słońca podczas jedzenia upieczonych samodzielnie kiełbasek.